Укладання договору

Постачання або продаж електричної енергії споживачеві здійснюється через договір про постачання. Його підписує споживач та обраний ним електропостачальник, який має необхідну ліцензію.

Перед тим як споживачеві підписувати договір про надання електроенергії, необхідно детально ознайомитися з усіма умовами співробітництва, своїми правами та основними обов’язками, а також вибрати найбільш оптимальну для себе пропозицію та вказати її у заявці, яка приєднується до договору. При цьому варто знати те, що обрана пропозиція – це додаток до укладеного договору. Підписання його між постачальником та споживачем проходить методом приєднання потенційного клієнта на умовах вибраного ним варіанту.

Постачальник електроенергії залишає за собою право відмовити споживачеві у наданні послуг, якщо той не відповідає установленим критеріям, які детально описані в комерційній пропозиції.

Алгоритм дій:

  1. Перед підписанням договору про надання відповідних послуг, клієнтові необхідно вибрати оптимальну для себе пропозицію та вказати її у заяві. Ця пропозиція являється невід’ємною частиною договору.
  2. Зі своєю заявою споживачеві необхідно надати:
  • копію документів, що підтверджують повноваження особи, що укладає договір;
  • витяг чи копію довідки з ЄДР;
  • готовий додаток No 3.
  1. Коли клієнт вибрав для себе оптимальну пропозицію, йому необхідно надати постачальнику вже готову заяву з необхідними до договору документами.
  2. Постачальник електричної енергії при отримані заяви, впродовж 3 робочих днів має перевірити змогу приєднання потенційного клієнта до договору на умовах пропозиції, яку він обрав.
  3. Якщо постачальник не може приєднати клієнта до обраного договору, він в письмовій формі протягом 3 робочих днів має надати відповідний лист про відмову в укладанні договору та повернути споживачеві всі надіслані ним документі та заяву.

Договір вважається підписаним, якщо обидві сторони досягли згоди у всіх пунктах підписаного договору.